FORTE

Language

Oferta pracy - Zastępca kierownika produkcji

                Fabryki Mebli Forte S.A. należą do największych polskich producentów mebli.

 Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy w Europie.

Pracujemy dla Klientów już od 20 lat, oferując im najbardziej nowatorskie rozwiązania.

Jesteśmy liderem we wprowadzaniu najnowszych technologii i produktów.

                   Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                 Zastępca kierownika produkcji

                 Oferujemy miejsce pracy: Białystok.

Główne zadania i obowiązki:

  • organizowanie, sterowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji mebli skrzyniowych przy zachowaniu parametrów jakościowych i technologicznych,
  • odpowiedzialność za terminową realizację zleceń produkcyjnych,
  • organizowanie i wyznaczanie celów i zadań na podległych stanowiskach pracy,
  • rozpoznawanie źródeł potencjalnych niezgodności,
  • rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej,
  • aktualizacja danych w systemie SAP,
  • szkolenie pracowników z zakresu wymagań jakościowych i technologicznych.
  • organizowanie stanowisk produkcyjnych zgodnie z zasadami bhp i p. poż..

Wymagania:

  • minimum 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,
  • praktyczna znajomość nowoczesnych systemów zarządzania produkcją i jakością,
  • doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań optymalizacyjnych,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • zdolności organizacyjne,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w spółce giełdowej o uznanej marce i pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres:

 rekrutacja@forte.com.pl

lub w formie papierowej na adres siedziby firmy:

 Ostrów Mazowiecka 07-300, ul. Biała 1 do Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. CV musi zawierać formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A.,

 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.97,

o ochronie danych osobowych – (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Wyślij zgłoszenie